Google Map YouTube Facebook

Darłowo

Lokalizacja

Kropla Bałtyku to kompleks budynków mieszkalno-usługowych położony w uroczym zakątku Darłowa, w bliskiej odległości od brzegu Morza Bałtyckiego.

Bliskość Bałtyku sprawi, że co rano budzić Państwa będzie orzeźwiający zapach bryzy morskiej, a do snu ukoi Was szum morskich fal. Mała odległość od brzegu morza to także możliwość nieograniczonego korzystania m.in. ze spacerów lub przejażdżek rowerowych na plaży.

Dodatkowym atutem Kropli Bałtyku jest sąsiedztwo z Parkiem Wodnym Jan, w którym rozrywkę dla siebie znajdą nie tylko dorośli, lecz również dzieci.

Darłowo

Darłowo to jedna z niewielkich, urokliwych miejscowości leżących na wybrzeżu polskiego Bałtyku. Co roku – nie tylko latem, ale również zimą – ściągają tu tysiące turystów z całej Polski, których zachwycają szerokie, malownicze plaże i niezwykły „aromat” morskiego powietrza, wzmocniony dodatkowo wonią rozległych, iglastych lasów.

 

Historia Darłowa

Darłowo to jednak nie tylko piękno fauny i flory. To również bogata, wielowiekowa historia, w której splatają się dzieje Polski i Niemiec. Turysta spragniony ciekawostek z minionych dziejów znajdzie tu moc atrakcji wśród których warto wymienić m.in. Zamek Książąt Pomorskich, liczne świątynie, Latarnię Morską, czy wreszcie niezwykły Most im. Kapitana Witolda Huberta, łączący wschodnią i zachodnią część miejscowości.

 

 

Darłowo dla aktywnych

Miłośników bardziej aktywnych form wypoczynku ściągną do Darłowa liczne rozrywki oferowane przez Park Wodny – jedyne tego typu miejsc w Europie z podgrzewaną morską wodą.

Darłowo wyda się niezwykle interesujące także dla tych, którzy cenią sobie wypady nad Bałtyk jesienią lub zimą. Wtedy z tętniącej życiem wakacyjnej wyspy Darłowo zmienia się w uroczą, spokojną enklawę, w której można się znakomicie odstresować. Raj znajdą tu wędkarze, miłośnicy rejsów po morzu lub wielbiciele ośrodków spa, których Darłowo jest prawdziwą nadmorską stolicą.

 

Darłowo z lotu ptaka

 wirtualna wycieczka po ciekawych miejscach w Darłowie i Darłówku.

Darłowo na YouTube - ciekawe filmy oraz nasz kanał - Kropla Bałtyku https://www.youtube.com/channel/UC8O61V8y-0dt-54UQlUI99w

Pogoda Darłówko z serwisu

Aktualności

 • 2016-10-20
  Kwartał B sekcja 10 i 11
  Trwają intensywne prace przy kwartale B sekcja 10/11. Dnia 20 października 2016 r. wylewamy strop.

  To kolejny ważny etap budowy osiedla mieszkaniowego na

   [...]
 • 2016-09-28
  Kropla Bałtyku na YouTube
  Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z budowy apartamentowca w Darłówku po wschodniej stronie. Stan z postępów prac na budowie odświeżany średnio co dwa [...]
 • 2016-09-26
  Kropla Bałtyku w mapach Google
  Łatwo nas znajdziesz, na Google Maps wystarczy wpisać - Apartamentowiec Kropla Bałyku i pojawi się mapa Google. Na mapie będziesz miał lokalizację Apartamentowca przy [...]

Szukaj lokalu

search

Szukaj lokalu
Kropla Bałtyku © 2014
Inwestor : Zakłady Drzewne POLDAN
ul. Gdańska 65 A, 76-100 Sławno
Projekt i wykonanie: Bednarek Media